12/20/2016

ВЕБІНАР НА ТЕМУ: "КОЛИ ЗІРКИ ТОБІ ПАСУЮТЬ"
14 грудня 2016 року Науково-методичним центром професійно-технічної освіти у Запорізькій області  проведений обласний вебінар з підведення  підсумків науково-практичної конференції учнівської та студентської молоді (Інтернет-формат) на тему: «Коли зірки тобі пасують».
Спікер вебінару Голубова Вікторія Віталіївна, викладач предмета «Астрономія» ДНЗ «Запорізьке машинобудівне вище професійне училище»,  підбила підсумок науково-практичної конференції, яка проходила в Інтернет-форматі протягом чотирьох тижнів.  Викладач звернула увагу на актуальність теми, над якою людство завжди замислювалось – таємниця походження життя і Всесвіту.
 На розсуд учасників науково-практичної конференції було запропоновано розкрити три теми: «Що нас чекає між зірок та галактик?», «Чи можливе життя поза Землею?», «Для чого людині досліджувати Всесвіт?». Також звернула увагу учасників, що серед наданого тематичного обрію користувалася популярністю тема: «Чи можливе життя поза Землею?».

Викладач наголосила, що всі надані роботи різнобічно розкрили обрану учнями тему, і подякувала всім учасникам цього заходу.
За участь в обласному вебінарі директор Науково-методичного центру професійно-технічної освіти у Запорізькій області, Паржницький Олександр Вікторович, вручив спікеру сертифікат. 

Немає коментарів:

Дописати коментар