1/27/2017


Науково-практичний семінар «Проектна діяльність учнів на уроках фізики»
         Згідно з планом роботи Науково-методичного центру професійно-технічної освіти у Запорізькій області на 2017 рік 25.01.2017 на базі Запорізького національного університету  пройшов науково-практичний семінар  викладачів фізики та астрономії за темою: «Проектна діяльність учнів на уроках фізики».
         Зі вступним словом привітали учасників семінару Кулинич А.Г. в.о. декана фізичного факультету ЗНУ та Кравцова В.Т. методист НМЦ Департаменту освіти і науки Запорізької міської ради.  
         Головко О.М., тренер British Council за програмою «Активні громадяни», повідомила учасників семінару з актуальністю, цілями та завданнями  програми громадської організації.
         Іваницький О.І., доктор пед. наук, професор, зав. кафедри фізики та методики її викладання ЗНУ, ознайомив гостей закладу із сучасними державними стандартами навчання фізики та професійної підготовки вчителя фізики.
         Мінаєв Ю.П., канд. фіз.-мат. наук, професор кафедри фізики та методики її викладання ЗНУ, розповів про проекти, пов’язані з аналізом помилок у навчальній та методичній літературі. Також поділився своїм досвідом, як можна використовувати помилки у підручниках під час діяльності викладача, розвиваючи критичне мислення в учнів.
         Тихонська Н.І., канд. пед. наук, доцент кафедри фізики та методики її викладання ЗНУ, підготувала презентацію на методичні рекомендації «Проектні завдання на створення дидактичних матеріалів». Під час виступу детально розкрила тему та показала цікаві приклади проектних завдань, виконаних нею та учнями.

         На завершення, Таран М.В. та Осіна Н.А., методисти Науково-методичного центру професійно-технічної освіти у Запорізькій області, підвели підсумки науково-практичного семінару та подякували всім присутнім за участь.

Немає коментарів:

Дописати коментар