4/27/2018


Вебінар «Особливості викладання математики в умовах розвитку електронного освітнього середовища»
26 квітня 2018 року у Науково-методичному центрі професійно-технічної освіти у Запорізькій області відбувся вебінар за темою
«Особливості викладання математики в умовах розвитку електронного освітнього середовища».
Бондаренко А.О., викладач ДНЗ «Запорізький політехнічний центр професійно-технічної освіти», на початку свого виступу звернула увагу, що роль математики як навчального предмета надзвичайно велика в плані формування світогляду та творчого мислення учнів. Знання, тверді основи яких формуються при вивченні, повинні бути максимально наближені до реального життя й повсякденній практиці, а вивчення предмета має здійснюватися так, щоб учні бачили науку в постійному історичному розвитку і, бажаючи вивчати її, відчували задоволення та радість від процесу пізнання.
У ході вебінару викладач за допомогою відеоматеріалів продемонструвала учасникам можливості наступних програм: DG та  Gran
(
Gran1, Gran – 2D, Gran – 3D). А також надала ресурси з on-line посиланнями для того, щоб вони мали змогу використовувати їх в своїй педагогічній діяльності.
На завершення спікер наголосила, що сформовану практику викладання математики характеризують традиційне вивчення математичних формул, абстрактність математичних понять, які зазвичай запам'ятовуються механічно. На уроках математики заявлена проблема в якійсь мірі може бути вирішена шляхом використання комп'ютерних технологій, які мають у своїй основі суворий алгоритм дій учня. А використання алгоритмів, схем-карт, таблиць, тобто орієнтувальних схем, впорядковує процес навчання.


Немає коментарів:

Дописати коментар