3/15/2023

 Вебінар

«Інноваційний підхід до проведення лабораторно-практичних робіт з предмета «Перукарське мистецтво» на основі мультимедійних технологій»

14 березня 2023 року  Науково-методичним центром професійно-технічної освіти у Запорізькій області проведений вебінар за темою «Інноваційний підхід до проведення лабораторно-практичних робіт з предмета «Перукарське мистецтво» на основі мультимедійних технологій».

Олеся Кравцова, викладач ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище моди і стилю», на початку свого виступу розповіла присутнім своє педагогічне кредо: «Творцями не народжуються. Усе залежить від того, які можливості надасть оточення для реалізації того потенціалу, який у різній мірі притаманний кожному із нас». Наступним кроком її доповіді було ознайомлення із завданнями та цілями ЛПЗ, які вона ставить перед собою та здобувачами освіти.

Протягом вебінару, на прикладі одного із лабораторно-практичного заняття, спікер продемонструвала покроково колегам інноваційний підхід для його проведення, який здійснює за допомогою мультимедійних технологій. Також було показано готові учнівські лабораторно-практичні роботи з предмета «Перукарське мистецтво» на основі мультимедійних технологій.

На завершення, педагог наголосила, що застосування мультимедійних технологій робить освітній процес більш технологічним та результативним через інтерактивність, що здатна структурувати та візуалізувати інформацію. А також підсилює мотивацію здобувачів освіти, активізуючи їх пізнавальну діяльність.

Немає коментарів:

Дописати коментар