12/01/2023

 

 Вебінар

«Роль і значення міжпредметних зав’язків з предметів Захист України, Історія України, Українська література у вихованні патріотизму у воєнний та довоєнний час»


30 листопада 2023 року  Науково-методичним центром професійно-технічної освіти у Запорізькій області проведений вебінар за темою «Роль і значення міжпредметних зав’язків з предметів Захист України, Історія України, Українська література у вихованні патріотизму у
воєнний та довоєнний час».

Вікторія Вертелецька, викладач ДНЗ «Дніпрорудненський професійний ліцей», на початку вебінару ознайомила колег із цілями сьогоднішньої зустрічі. Протягом свого виступу вона розповіла про таке: аспекти міжпредметного зв’язку, інтеграцію на уроках «Захист України» та «Історія України», формування у здобувачів освіти патріотизму під час проведення занять та розвиток їх патріотичних цінностей.

Олена Мироненко, викладач ДНЗ «Дніпрорудненський професійний ліцей», продовжила виступ розповіддю про вірш Павла Тичини «Пам’яті тридцяти», що належить до громадянської лірики. Спікер закцентувала увагу колег на тому, що у цьому  вірші поет відзначає та вшановує тих, хто поклав своє життя на вівтар волі та боровся за Незалежність. Вона наголосила, що саме такі вірші та твори формують у  підростаючого покоління розуміння таких подій і сприяють вихованню національно-патріотичної свідомості, глибокої поваги й любові до Батьківщини.

Педагог завершила вебінар так: «Систематичне використання міжпредметних зв’язків формує у здобувачів освіти уміння критично осмислювати матеріал, аналізувати, систематизувати і узагальнювати інформацію, сприяє вихованню емоційної сфери, розвиває системне мислення, розширює діапазон активного застосування набутих знань та вмінь, забезпечує формування цілісної картини світу, а також допомагає у вихованні патріотизму, любові до України, рідної мови!».

Немає коментарів:

Дописати коментар