2/01/2017

СЕМІНАР-ПРАКТИКУМ НА ТЕМУ: "БЛОГ: ВІД СТВОРЕННЯ ДО   ЕФЕКТИВНОГО ВИКОРИСТАННЯ В РОБОТІ ПЕДАГОГА"

   Згідно з планом роботи Науково-методичного центру професійно-технічної освіти у Запорізькій області на 2017 рік 31.01.2017  на базі Brain Academy в Запоріжжі пройшов семінар-практикум  викладачів інформатики, комп’ютерних дисциплін та з професій «Обліковець», «Конторський службовець», «Секретар керівника (організації, підприємств, установи)», «Адміністратор», «Оператор поштового зв’язку», «Агент з організації туризму», «Агент з постачання», «Оператор комп’ютерного набору», «Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних», «Оператор комп’ютерної верстки» за темою: «Блог: від створення до ефективного використання в роботі педагога».
На початку семінару-практикуму гостей привітав  PR-директор Brain Academy в Запоріжжі Марченко В.Р.
         Коваленко В.Г., викладач ДНЗ «Бердянський ЦПТО»,  поділилася власним досвідом щодо створення та використання блог-технологій у навчально-виховному процесі.
         Марченко В.Р., PR-директор Brain Academy в Запоріжжі, провів майстер-клас на тему: «Блог: від створення до використання в роботі педагога», який складався з двох частин: теоретичної та практичної. Теоретична частина включала в себе такі питання: причини ведення блогу педагога; сервіси для ведення блогу; покрокова інструкція на прикладах;  корисні поради викладачеві для ведення блогу.
         Під час практичної частини учасники семінару за допомогою Марченка В.Р. власноруч створили свій      блог, навчилися створювати повідомлення, сторінки, корисні посилання на необхідні сайти та цікаві блоги колег, а також розміщувати на блозі презентації та та відео.
          При підведенні підсумків методисти Науково-методичного центру професійно-технічної освіти у Запорізькій області Таран М.В.,  Єговцев О.Д. та учасники семінару-практикуму відзначили, що майстер-клас був проведений на високому професійному та методичному рівні, і подякували Марченку В.Р. за співпрацю.

Немає коментарів:

Дописати коментар