2/17/2017

Вебінар «Використання інтерактивних методів навчання на уроках з предмета «Основи правових знань».                     
16 лютого  2017 року Науково-методичним центром професійно-технічної освіти у Запорізькій області проведений вебінар на тему «Використання інтерактивних методів навчання на уроках з предмета «Основи правових знань».
Спікер вебінару Рожкова Наталія Сергіївна, викладач предмета «Основи правових знань» ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище моди і стилю», спеціаліст вищої категорії, педагогічне звання «старший викладач».
Під час виступу Наталія Сергіївна ознайомила учасників вебінару із факторами, які негативно впливають на правову свідомість учнів, та видами інтерактивних методів, які вона використовує на уроках з предмета «Основи правових  знань». Більш детальніше розповіла про такі методи: метод проектів, «Коло ідей», «Займи позицію», «Дебати».
   Наталія Сергіївна наголосила, що викладач повинен визначити та запросити експертів, які добре обізнані з темою уроку. Їх участь у заняттях дає змогу учням отримати цінний досвід. А для підвищення емоційного забарвлення та активності на уроці вона використовує візуальні матеріали, а саме: сайти, що містять навчальні матеріали, які допоможуть краще розуміти вивчення теми; SMART технологія також має багато  можливостей і перспектив. А також викладач звернула увагу, що ведення блогу дає поштовх до особистісного розвитку,   а разом з цим до самореалізації.

Заступник директора Науково-методичного центру професійно-технічної освіти у Запорізькій області Петерик Світлана Миколаївна вручила спікеру сертифікат. Учасники подякували Наталії Сергіївні за змістовний та цікавий вебінар.


Презентація

Немає коментарів:

Дописати коментар