3/29/2017

Вебінар «Інтегрований підхід до викладання предметів «Комп’ютерна графіка» та «Кольорознавство»
27 березня 2017 року Науково-методичним центром професійно-технічної освіти у Запорізькій області проведений вебінар на тему «Інтегрований підхід до викладання предметів «Комп’ютерна графіка» та «Кольорознавство».
Бабаєва Наталія Миколаївна, викладач предметів «Комп’ютерна графіка» та «Інформаційних технологій» ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище моди і стилю», під час вебінару звернула увагу, що високі вимоги, які пред’являють роботодавці до професіоналізму фахівців дизайн-сфери говорять про необхідність навчання інформаційним технологіям та комп’ютерної графіки в умовах професійної підготовки.
           У ході вебінару спікер розкрила такі питання:
           - Як легко перейти від теорії до практики?
           - Які є ресурси в Інтернеті, щоб легко визначити колірну палітру?
           - Як можна легко визначити кольори до використання в web-дизайні і тут же подивитися як буде виглядати сайт?
           - Що можна зробити, щоб урок став максимально корисним для учня?
Наталія Миколаївна наголосила, що у новому стандарті для підготовки «Декоратор вітрин» та інших професій, пов'язаних з дизайном, введений новий предмет – «Комп'ютерна графіка». Крім того, залишається актуальним вивчення «Кольорознавства», в основі якого лежить правильне застосування кольорів, поєднання та отримання їх при змішуванні.

Викладач за допомогою майстер-класів покроково розповіла як створити модель RGB та CMYK, розробити візитку. А також надала учасникам вебінару ресурси з on-line посиланнями для того, щоб вони мали змогу використовувати їх під час викладання предметів. 

Немає коментарів:

Дописати коментар