4/03/2019


Вебінар «Творчість, як одна із складових педагогічних компетенцій професійного навчання»
2 квітня 2019 року у Науково-методичному центрі професійно-технічної освіти у Запорізькій області відбувся вебінар за темою
«Творчість, як одна із складових педагогічних компетенцій професійного навчання».
Шахрайчук Л.І., майстер виробничого навчання ДНЗ «Запорізький будівельний центр професійно-технічної освіти» на початку свого виступу звернула увагу, що метою кожного майстра виробничого навчання є підготовка висококваліфікованого, конкурентноспроможнього робітника, який затребуваний на ринку праці. Роботодавець потребує професійно-компетентного, емоційно-стійкого, творчого і креативного робітника, який швидко адаптується у будь-якому психологічному кліматі та вміє відповідати за кінцевий результат своєї праці.
Лариса Іванівна перелічила пріоритетні напрямки роботи  над якими вона працює:  удосконалення уроків виробничого навчання; формування мотивації у професійній діяльності; створення умов для повноцінного розвитку особистісних функцій; розвиток творчих здібностей кожного учня під час практичного навчання.
Педагог наголосила, що творчість є однією із складових педагогічних компетенцій професійного навчання. Для розвитку творчих здібностей в учнів вона бере участь у конкурсах професійної майстерності, створює портфоліо за професіями, проводить майстер-класи, створює тематичні презентацій до уроків виробничого навчання та  навчальні фільми, використовує різноманітні форми і методи. Продемонструвала на слайдах презентації творчі вироби учнів, які вони виконали під час занять та в позаурочний час.
Спікер завершила виступ словами Л.С. Виготського: «Життя це система творчості, постійної напруги і подолання, постійного
комбінування і створення нових форм поведінки».
Учасники вебінару висловили подяку доповідачу за творчий, цікавий та  корисний матеріал.

Немає коментарів:

Дописати коментар