4/24/2019


Вебінар «Використання комп’ютерних програм у процесі викладання математики»
23 квітня 2019 року у Науково-методичному центрі професійно-технічної освіти у Запорізькій області відбувся вебінар за темою
«Використання комп’ютерних програм у процесі викладання математики».
Бондаренко А.О., викладач ДНЗ «Запорізький політехнічний центр професійно-технічної освіти» на початку виступу звернула увагу учасників, що у своїй педагогічній діяльності зіштовхнулася з проблемою: учні складно сприймають математику, найчастіше вони не розуміють навіщо їм вона, і коли предмет викладається без прив’язки до реального життя та інноваційних технологій учні важко засвоюють. Тому вона останнім часом багато уваги приділяє саме міжпредметним зв’язкам, синергетичному підходу, щоб учні усвідомлювали для чого саме вони вивчають даний предмет.

Альона Олександрівна у ході вебінару ознайомила слухачів з програмою SolidWorks, пов’язаною з конструкторською діяльністю. Розповіла про її призначення, можливості застосування у математиці, міжпредметному зв’язку з кресленням. Наочно продемонструвала, за допомогою відеоматеріалу, побудування креслень та 3D моделей кубу з наскрізним отвором, конусу, тору.
На завершення  спікер оголосила висновок, що сформовану практику викладання математики, яка характеризує лише традиційне вивчення формул, абстрактність понять, які зазвичай запам'ятовуються механічно не є доцільним, оскільки в нашому житті все динамічно і в процесі викладання предмета ця проблема може бути вирішена шляхом використання комп'ютерних технологій. Якщо в учня є зацікавленість, бажання зрозуміти, то педагог у процесі викладання зможе донести та роз’яснити від найлегших до найскладніших елементів свого предмету.
Учасники вебінару висловили подяку доповідачу за корисний, актуальний виступ та побажали наснаги й продуктивної праці у педагогічній діяльності.Немає коментарів:

Дописати коментар