6/03/2019


Вебінар «Компетентний фахівець економічного напрямку як стратегія життєвого успіху»
29 травня 2019 року у Науково-методичному центрі професійно-технічної освіти у Запорізькій області відбувся вебінар за темою
«Компетентний фахівець економічного напрямку як стратегія життєвого успіху».
Тютюнник О.В., викладач Економіко-правничого коледжу Запорізького національного університету розпочала виступ із визначення «менеджмент», перелічила, з яких дій складається це поняття: планування, мотивація, організація і контроль. На слайді презентації продемонструвала перелік скорочених вимог до менеджерів та їх підготовку.
Олена Тютюнник наголосила, що світ змінюється занадто швидко, тому важливим стає не те, що ти знаєш, а те, як швидко інші зможуть це зрозуміти і оцінити. Педагог запропонувала учасникам застосування в освітньому процесі сервіс Kanban, який складається із суворої послідовності завдань, рівномірної завантаженості, чіткості на кожному етапі виконання. Ознайомила з його основними принципами, слабкими та сильними сторонами. Наступний сервіс, який вона широко використовує під час занять – це Trello. Він є безкоштовною багатоплатформною системою управління проектами.
Спікер поділилась власним досвідом використання у своїй педагогічній діяльності методики Scrum, яку вона адаптувала під свій предмет, яка зазвичай, застосовується у галузях розробки ПО та виробничому бізнесі. Розповіла про особливості цієї методики, її переваги та недоліки.
Пані Олена пропонує здобувачам освіти брати участь у Всеукраїнському бізнес-турнірі для навчання підприємництву в бізнес-симуляторі  ViAL+. Викладач вважає, що під час гри здобувачі освіти вчаться: брати на себе відповідальність,  отримувати практичні уміння і навички з управління економічними процесами на підприємстві та в ринковому середовищі, застосовувати набуті знання, заробляти.
Педагог звернула увагу  колег на ресурс Casers – це українська кейс-спільнота. Наразі компанія ініціювала проект СASERS for Universities, де за заявкою викладачів ЗВО створюються і застосовуються кейси для роботи зі студентами. Така методика допоможе зробити навчання цікавим, сучасним, а також орієнтованим на розвиток освітніх практик. Метою проекту є поглиблення співпраці між бізнесом і вишами.
На завершення спікер підвела підсумок, що компетентний фахівець – це здобувач освіти орієнтований на професію,  результат та перемогу. 
Учасники вебінару висловили подяку доповідачу за актуальний, цікавий та  корисний виступ.

Немає коментарів:

Дописати коментар