1/27/2021

 

Вебінар «Впровадження дистанційного навчання в роботу майстра виробничого навчання»

26 січня 2021 року у Науково-методичному центрі професійно-технічної освіти у Запорізькій області відбувся вебінар за темою
«Впровадження дистанційного навчання в роботу майстра виробничого навчання».

Юлія Якуніна, старший майстер ДНЗ «Запорізький центр професійно-технічної освіти водного транспорту» розпочала свій виступ ознайомивши учасників вебінару із структурою дистанційного навчання, його методологічною основою, принципами, ефективністю, основними формами онлайн-комунікації, перевагами та недоліками.


У ході вебінару спікер розповіла, як саме у закладі освіти здійснюється навчання у дистанційному режимі майстрами виробничого навчання. Пані Юлія перелічила сервіси з якими працюють її колеги: G Suite for Education, Google Classroom,  Padlet, LearningApps.org, Quizlet, Google Forms, Study Stack. А також педагогічні працівники центру створюють електронні підручники, записують на відео майстер-класи та навчальні фільми, ведуть власні блоги й спілкуються онлайн у соціальних мережах зі здобувачами освіти, батьками і роботодавцями.

І на завершення свого виступу доповідач закликала колег займатися самоосвітою та саморозвитком, йти у ногу з часом, щоб бути цікавими молодому поколінню.

Немає коментарів:

Дописати коментар