4/28/2021

 

Вебінар

«Формування професійної компетентності здобувачів освіти на уроках спецтехнології»

27 квітня 2021 року у Науково-методичному центрі професійно-технічної освіти у Запорізькій області відбувся вебінар за темою «Формування професійної компетентності здобувачів освіти на уроках спецтехнології».

Ольга Рогачова, викладач ДНЗ «Дніпрорудненський професійний ліцей» на початку свого виступу звернула увагу учасників вебінару, що у здобувачів освіти необхідно розвивати комплекс професійно значущих якостей та властивостей майбутніх фахівців: здатність до рефлексії та співробітництва; емпатію; комунікативність; гнучкість; ціннісні орієнтири, які забезпечать здатність до самореалізації у процесі професійної діяльності.

Пані Ольга розповіла, що формувати професійну компетентність у здобувачів освіти на уроках спецтехнології їй допомагає використання інтерактивних технологій.

Протягом своєї доповіді спікер, за допомогою презентації та відео матеріалів, продемонструвала колегам сервіси, технології та інструменти, які використовує в освітньому процесі для підвищення зацікавленості здобувачів освіти і покращення якості навчання.

 Викладач під час вивчення свого предмету застосовує: проєктні технології, додатки Google, документ-камеру, інтерактивну дошку та онлайн-ресурси для перевірки закріплення знань. Вона показала приклади завдань із використання таких навчальних інструментів, як: ребусів, квестів, кросвордів, стрічок часу, ментальних карт, інтерактивних плакатів та робочих аркушів та інші.

На завершення свого виступу педагог наголосила, що на її думку, застосування інтерактивних технологій під час формування професійної компетентності здобувачів освіти на уроках спецтехнології сприяє підвищенню якості підготовки майбутнього кваліфікованого робітника.

 

 

Немає коментарів:

Дописати коментар