4/01/2021

                                                                        Вебінар

«Використання методики порівняльного пояснення у процесі викладання математики»

31 березня 2021 року у Науково-методичному центрі професійно-технічної освіти у Запорізькій області відбувся вебінар за темою «Використання методики порівняльного пояснення у процесі викладання математики».


Вікторія Шоя, викладач математики ДНЗ «Запорізький політехнічний центр професійно-технічної освіти» розпочала свій виступ наголосивши, що математика – це не просто формули і обчислення, а спосіб мислення та спілкування. Вона важлива у будь-якій професії. У сучасному світі на допомогу людині прийшли калькулятори і комп’ютери, але без знання математики не обійтися. Вона розвиває наш розум і логіку, допомагає у вирішенні життєвих завдань.

Пані Вікторія розповіла, що випробувала різні методики викладання й прийшла до висновку: для учнів закладів професійної освіти найдоступнішим та найбільш результативним є метод порівняння й паралельного викладання.

Доступно та логічно викладач продемонструвала свої напрацювання з використання порівняльного та паралельного методів вивчення математики у закладах професійної (професійно-технічної) освіти. За цими методами учні виконують завдання спираючись на аналогічне розв’язане. А нова тема подається у порівнянні з тим матеріалом, що вже був вивчений раніше.

Спікер вважає, що порівняльне та паралельне викладання навчального матеріалу забезпечує внутрішню мотивацію освітньої діяльності учнів. А це означає, що наслідком навчання виступають особистісні зміни здобувачів освіти, тобто їхній розвиток: вони перебудовують свій досвід, здобувають нові знання та способи розв'язування проблемних задач.

Немає коментарів:

Дописати коментар