5/21/2021

 

Вебінар

«Особистість сучасного педагога у ставленні дитини-підлітка»

19 травня 2021 року у Науково-методичному центрі професійно-технічної освіти у Запорізькій області відбувся вебінар за темою «Особистість сучасного педагога у ставленні дитини-підлітка».

Юлія Желєзнякова, кандидат психологічних наук, доцент кафедри психології Запорізького національного університету почала свою доповідь закцентувавши увагу присутніх на провідній діяльності підлітків – спілкуванні. Вона розповіла колегам, що у цей період їх життя спілкування відіграє найважливішу роль, а не навчання. У спілкуванні з однолітками підліток вчиться будувати відносини з оточенням та починає аналізувати себе як особистість.

Протягом свого виступу пані Юлія ознайомила учасників вебінару з вимогами до особистостей викладача, і наголосила, що найголовніше з вище переліченого – це любов та повага до дітей! Спікер розповіла про помилки педагогів у співпраці з підлітками та основні завдання під час спілкування з ними.

Педагог завершила свій виступ висловом  В.О. Сухомлинського: «Що значить хороший учитель? Це, перш за все людина, яка любить дітей, знаходить радість у спілкуванні з ними, вірить в те, що кожна дитина може стати доброю людиною, вміє дружити з дітьми, бере близько до серця дитячі радощі й прикрощі, знає душу дитини, ніколи не забуває, що і сам він був дитиною».

 

 

Немає коментарів:

Дописати коментар