5/19/2021

 

Вебінар

«STEM-проєкт як засіб формування ключових компетентностей здобувачів освіти ЗП(ПТ)О»

18 травня 2021 року у Науково-методичному центрі професійно-технічної освіти у Запорізькій області відбувся вебінар за темою «STEM-проєкт як засіб формування ключових компетентностей здобувачів освіти ЗП(ПТ)О».

Ольга Мороз, викладач біології та хімії ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище «Моторобудівник» на початку свого виступу розповіла учасникам вебінару, які ознаки включає у себе STEM-проєкт, алгоритм проєктної діяльності та форми подання його результатів. Пані Ольга продемонструвала на слайдах презентації STEM-проєкти, які підготували здобувачі освіти під час вивчення біології та хімії: «Червона та зелена книги України», «Числа Фібоначчі у природі», «Дослідження біоценозу балки Мокрої Московки», «Гальванічний елемент». Спікер розказала, що також спільно з викладачем фізики практикує проведення квестів та веб-квестів.

Викладач закцентувала увагу колег на технології доповненої реальності та наголосила на її корисності в освітньому процесі. Вона надала присутнім змогу встановити на смартфони додатки доповненої реальності, практично їх застосувати та наочно побачити їх переваги над звичайним підручником – це можливості демонстрації елементів у форматі 3Д, показ відеоматеріалів та перегляд лабораторно-практичних робіт. Також педагог ознайомила колег з можливостями сервісу Nearpod, його корисністю під час проведення навчальних занять.

Доповідач завершила свій виступ виразом: «Посередній вчитель розповідає. Хороший вчитель пояснює. Чудовий вчитель показує. Геніальний вчитель надихає. Будьте геніальними!». Пані Ольга закликала колег: «Будьмо геніальними!».

 

Немає коментарів:

Дописати коментар