10/08/2021

 

Вебінар

«Формування навичок діалогового мовлення на уроках 
англійської мови»

07 жовтня 2021 року Науково-методичним центром професійно-технічної освіти у Запорізькій області проведено вебінар за темою «Формування навичок діалогового мовлення на уроках англійської мови».

Людмила Харченко, викладач англійської мови ДНЗ «Дніпрорудненський професійний ліцей», розпочала свій виступ  висловом Ґете: «Той, хто не знає іноземної мови, не знає своєї власної». Педагог наголосила, що у сучасному світі необхідно володіти англійською мовою, тому що  вона «скрізь і всюди».

Протягом свого виступу пані Людмила ознайомила колег, за допомогою яких форм і методів формує у здобувачів освіти навички діалогового мовлення під час навчальних занять. Вона детально продемонструвала на презентації підход «згори до низу» та розкрила поетапно його застосування на занятті. Спікер розповіла, що для розвитку діалогового мовлення у здобувачів освіти використовує інтерактивні методи навчання та онлайн-сервіси.

Викладач поділилась досвідом використання під час вивчення англійської мови таких вправ: «постав речення у правильному порядку, щоб вийшов діалог»; «доповни діалог обравши один варіант»; «напиши слово, яке тільки що проспівали»; «реконструкція діалогу».

Доповідач завершила свій виступ висловом Рега Гіндлі: «Розсудливий висновок полягає у тому, що мови є «складними» у зворотній залежності від сили мотивації вивчити їх».

Немає коментарів:

Дописати коментар