1/27/2022

 

 Вебінар

«Впровадження інформаційно-комунікаційних технологій на уроках спецтехнології як шлях до формування в учнів професійних компетенцій»

25 січня 2022 року  Науково-методичним центром професійно-технічної освіти у Запорізькій області проведений вебінар за темою «Впровадження інформаційно-комунікаційних технологій на уроках спецтехнології як шлях до формування в учнів професійних компетенцій».

Олена Максименко, викладач ДНЗ «Запорізький професійний торгово-кулінарний ліцей», на початку свого виступу розповіла колегам, що керівництво ліцею під час карантину для організації дистанційної роботи створили пакет G Suite for Education.

         У ході своєї доповіді педагог ознайомила колег із онлайн-інструментами, за допомогою яких вона організовує навчальну діяльність під час вивчення спецтехнології для формування у здобувачів освіти професійні компетенції. Серед перелічених сервісів були такі: PowerPoint, Вайбер, Canva, Rebus 1, Mindmeister, ADTester, Kahoot it та додатки Google.

         На завершення своєї розповіді спікер наголосила на актуальності сьогодення застосування інформаційно-комунікаційних технологій на уроках спецпредметів для формування у здобувачів освіти професійних компетенцій.Немає коментарів:

Дописати коментар