2/28/2023

 

 Вебінар

«Формування національної свідомості учнів на уроках української мови та літератури й у позаурочний час»

28 лютого 2023 року  Науково-методичним центром професійно-технічної освіти у Запорізькій області проведений вебінар за темою «Формування національної свідомості учнів на уроках української мови та літератури й у позаурочний час».

Олена Сундукова, викладач ДНЗ «Запорізький професійний торгово-кулінарний ліцей», розпочала свій виступ із такого вислову: «Успіх у війні вирішують два фактори: рушниця нового зразка і шкільний учитель». Також вона процитувала промову президента України В. Зеленського за 24 березня 2022 року, наголосила на необхідності прищеплення здобувачам освіти любові до рідної мови, патріотизму та національної свідомості.

Пані Олена ознайомила колег із цілями національно-патріотичного виховання на уроках української мови та літератури й у позаурочний час. Педагог звернула увагу присутніх, що українська мова, як навчальний предмет несе надзвичайно високу пізнавальну цінність, а саме: прищеплення почуття любові до рідної мови, осмислення загальнолюдських цінностей, виховання особистості з високим почуттям патріотизму. Протягом вебінару розповіла про основні напрямки, завдання національно-патріотичного виховання та продемонструвала на презентації засоби виховання національної свідомості в учнів, як під час навчальних занять, так і в позаурочний час.

Спікер завершила доповідь, звернувши увагу колег на необхідності виховання в здобувачах освіти – громадянина-патріота України на засадах національних цінностей, принципах гуманізму та демократії.

Немає коментарів:

Дописати коментар