2/13/2019


Вебінар «Інтерактивні методи навчання»
12 лютого 2019 року у Науково-методичному центрі професійно-технічної освіти у Запорізькій області відбувся вебінар за темою
«Інтерактивні методи навчання».

Король О.В., викладач  ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище «Моторобудівник», на початку виступу звернула увагу учасників на те. що під час викладання розвиває в учнів навички ХХІ століття, «5-К»: креативність та інноваційність; критичне мислення і вміння вирішувати проблеми; комунікативні навички та кооперацію; комп’ютерні навички, вміння працювати з інформацією; кар’єрні та життєві навички.  
Олена Володимирівна розповіла про деякі інтерактивні методи, які впроваджує на уроках економіки. Детально розкрила їх в уроці-грі «Економіка – це цікаво», зупинившись на кожному із етапів уроку: організаційному, «абра-кадабра», «сторінками історії», «школа Петра-бізнесмена», «пригадай дитинство», «розв’яжи ребус», «економічні задачі».
Викладач поділилась власним досвідом застосування інтерактивних методів під час проведення предметного тижня, відкритого уроку «Попит, пропонування, ринкова ціна та гроші у функціюванні економіки», навела приклади завдань, які вона використовує для контроля знань з метою розвитку критичного та творчого мислення.
Спільно з Державною службою зайнятості Шевченківського району м. Запоріжжя проведений урок-екскурсія на тему «Успішне працевлаштування: лайфхаки Державної служби зайнятості Шевченківського району м. Запоріжжя». У ході якого були розглянуті такі питання: трудові ресурси, зайнятість населення, міграція, ринок праці; служба зайнятості в Україні: структура та основні функції, основні поради учням з формування резюме та проходження співбесід з роботодавцем; приклади успішних людей.
Після кожного прикладу педагогом були підведені підсумки, якому розвитку «5-К» сприяв проведений захід.
  На завершення учасники вебінару подякували спікеру за інтерактивний, цікавий та корисний виступ.

Немає коментарів:

Дописати коментар