10/31/2019


Вебінар «Впровадження інноваційних технологій викладача англійської мови у  ЗП(ПТ)О»
30 жовтня 2019 року у Науково-методичному центрі професійно-технічної освіти у Запорізькій області відбувся вебінар за темою
«Впровадження інноваційних технологій викладача англійської мови у  ЗП(ПТ)О».
Віра Аратова, викладач ДНЗ «Запорізький будівельний центр професійно-технічної освіти» на початку свого виступу наголосила про актуальність тематики вебінару, необхідність крокувати в ногу з часом, щоб бути цікавими здобувачам освіти.
Пані Віра розповіла про переваги та можливості використання електронних матеріалів в освітньому процесі  сервісу  LearningApps.org. Перелічила види деяких вправ та навела приклади завдань, які вона використовує під час навчання. А саме: гра «Парочки», заповнення пропусків, вибір правильної відповіді, розподілення слів за групами, співвіднесення трьох форм дієслова, співвіднесення опису з малюнком, складення пазлів та ін.
Викладач ознайомила учасників вебінару з роботою експертної творчої групи викладачів іноземної мови закладів професійної (професійно-технічної) освіти м. Запоріжжя. Розкрила мету та завдання групи, навела приклади матеріалів з методичних рекомендацій з викладання іноземної мови у ЗП(ПТ)О  «Формування ключових компетентностей учнів  на уроках іноземної мови». Спікер продемонструвала на слайдах презентації конкурс рекламних проектів «Моя професія найкраща», в якому вона брала участь, як член журі та більш детально зупинилась на роботі учениці ДНЗ «Запорізький будівельний центр професійно-технічної освіти».
По завершенню заходу слухачі висловили подяку доповідачу за змістовний, цікавий та пізнавальний виступ.

Немає коментарів:

Дописати коментар