2/01/2022

 

 Вебінар

«Використання методу проєктів при вивчені спецпредметів»

31 січня 2022 року  Науково-методичним центром професійно-технічної освіти у Запорізькій області проведений вебінар за темою «Використання методу проєктів при вивчені спецпредметів».

Олена Моісеєнко, викладач ДНЗ «Запорізький професійний торгово-кулінарний ліцей», на початку доповіді нагадала колегам, що представляє собою метод навчального проєкту, його мета та структура. Наступним етапом виступу спікера було ознайомлення учасників вебінару із навчальними проєктами, що організовані та проведені разом зі здобувачами освіти під час вивчення спецпредметів. Перелік навчальних проєків про, які розповіла викладач: «Зустріч міжнародної делегації», «Подолання конфліктів», «Складання серветок». Вона детальна ознайомила присутніх із змістом цих заходів, зацікавленістю здобувачів освіти під час вивчення спецпредмету із використанням методу проєктів, і як наслідок – високий рівень засвоєння знань з предмету.

Також пані Олена вчить молодь вміти аналізувати та коригувати свою навчальну й особисту діяльність за допомогою таких коуч-інструментів: картки «декартові питання» та «колеса балансу».

На завершення свого виступу педагог надала слухачам рекомендації щодо залучення учнів до проєктної роботи: потрібно враховувати вікові та психологічні особливості; на всіх етапах проєктної діяльності вчитель повинен допомагати; на презентації проєктів організувати простір для демонстрації.

Немає коментарів:

Дописати коментар