2/03/2021

 

Вебінар «Викладання фізичної культури в умовах дистанційного навчання»


02 лютого 2021 року у Науково-методичному центрі професійно-технічної освіти у Запорізькій області відбувся вебінар за темою
«Викладання фізичної культури в умовах дистанційного навчання».

 Наталія Пашкульська, викладач фізичної культури ДНЗ «Дніпрорудненський професійний ліцей» розпочала свій виступ висловом:  «Здоров'я – це вершина, яку кожен повинен здолати сам!». Вона розповіла, що режими проведення занять зі здобувачами освіти з предмета обирає сама: синхронний або асинхронний.

Перелічила обрані нею платформи для відеозв’язку: Google Meet, Google Hangouts, Zoom, Skype, Facebook, Instagram, YouTube канал. Педагог розповіла, що під час дистанційного навчання запропонувала здобувачам освіти перегляд навчальних відео на YouTube каналі: «Діджитал-фізкультура за участі зірок спорту».

У ході вебінару пані Наталія ознайомила учасників із сервісами, за допомогою яких здійснює дистанційне навчання: Classtime, Classroom, Survey Monkey, Тime Graphics, LearningApps оrg. А також навела приклади застосування їх на уроці.

На завершення своєї доповіді спікер підбила підсумок: дистанційне та змішане навчання – це невід'ємна складова частина освітнього процесу, яка постійно вдосконалюється і розвивається, а головною метою уроку є: підняття емоційного стану здобувачів освіти, розвиток фізичних якостей, підтримка для них у нелегкий час пандемії.

Немає коментарів:

Дописати коментар