2/17/2021

Вебінар 

«Формування комунікативної компетентності здобувачів освіти на уроках української мови та літератури за допомогою інтелект-карт та стрічок часу»

16 лютого 2021 року у Науково-методичному центрі професійно-технічної освіти у Запорізькій області відбувся вебінар за темою «Формування комунікативної компетентності здобувачів освіти на уроках української мови та літератури за допомогою інтелект-карт та стрічок часу».

Олена Мироненко, викладач ДНЗ «Дніпрорудненський професійний ліцей» розпочала свій виступ виразом Петра Сингаївського: «Учитись важко, а учить ще важче. Але не мусиш зупинятись ти. Як дітям віддаси усе найкраще. То й сам сягнеш нової висоти.».

Протягом вебінару пані Олена ознайомила учасників із сервісами, які допомагають формувати комунікативні компетентності здобувачів освіти на уроках української мови та літератури, а саме: інтелект-карти та стрічки часу.

У ході заходу педагог продемонструвала на яких етапах уроку та навчальних темах застосовує інтелект карти та стрічки часу. Також вона розмістила на слайдах презентації активні посилання для завантаження перелічених вище платформ.

Спікер зауважила, що на її думку, перелічені сервіси спрощують викладання предмету та покращують засвоєння навчального матеріалу здобувачами освіти.

Немає коментарів:

Дописати коментар